Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentMultithumb has a deprecated constructor in /home/mediad/domains/kanal-elblaski-lgd.pl/public_html/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 20

W Malinowym Chruśniaku

Paweł Tucki | . Opublikowano w Mikroprodukty turystyczne

  • Sielsko Anielsko
  • W Malinowym Chrusniaku
  • Smak Muzyki
  • Weekendy KKE
  • Odkryj Kke

RÓŻNOWO

Kategoria: nocleg i wyżywienie 

Opis: SIELSKO-ANIELSKO - czyli nocleg w miejscu z klimatem, Malinowa Słowianka domowego wypieku, słowiańskie i celtyckie zwyczaje, celtycki krąg, warsztaty czy wycieczki starymi samochodami. Specjalnie z myślą o naszych gościach, przygotowaliśmy pakiety wakacyjne i weekendowe całoroczne w bardzo atrakcyjnej cenie. "Gościniec Pomezania" w Różnowie to miejsce ciche i spokojne. Zasmakujesz tu słowiańskiej kultury, pysznej kuchni, poznasz obrzędy i zwyczaje Słowian.

Dostępność: Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja terminu. Szczegóły oferty uzgodnij na 30 dni przed planowanym przyjazdem.

Nazwa podmiotu: Gościniec "Pomezania" Anna Włodarska

Adres: Różnowo 11B, 14-240 Susz
Gmina: Susz
Telefon: 55 278 69 01, 504 037 447
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.pomezania.comFB, INSTAGRAM 

1282 Gosciniec Pomezania Wiosna 2018
986 Pomezania Roznowo Lato 2018
987 Pomezania Roznowo Lato 2018
988 Pomezania Roznowo Lato 2018
989 Pomezania Roznowo Lato 2018
990 Pomezania Roznowo Lato 2018
993 Pomezania Roznowo Lato 2018
994 Pomezania Roznowo Lato 2018
995 Pomezania Roznowo Lato 2018
996 Pomezania Roznowo Lato 2018
Produkty 16122018 13

 

BUDZISZ 

 

Kategoria: nocleg i wyżywienie 

Opis: Gospodarstwo Agroturystyczne "Słoneczne Wzgórze" w Budziszu to miejsce wypełnione celtycką magią. Zasmakujesz w niej celtyckiej kultury, poznasz obrzędy i zwyczaje Celtów, przejedziesz się starymi samochodami. Celtowie byli ludem intrygującym i do tej pory pozostają tajemnicą do odkrycia. Zapraszamy do naszego celtyckiego kręgu. Oferujemy magiczne chwile, mnóstwo atrakcji oraz niezapomniany wypoczynek w otoczeniu przyrody. Skorzystaj z oferty a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Dostępność: Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja terminu. Szczegóły oferty uzgodnij na 30 dni przed planowanym przyjazdem. 

Nazwa podmiotu: Gospodarstwo Agroturystyczne "Słoneczne Wzgórze"

Adres: Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja terminu
Gmina: Dzierzgoń
Telefon: 605 034 954
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa, FB, INSTAGRAM

 

KARNITY

 

Kategoria: nocleg i wyżywienie 

Opis: W MALINOWYM CHRUŚNIAKU - przywitamy was w przepięknej okolicy Kanału Iławskiego. Sporo atrakcji czeka Was na miejscu i wokół naszej "wyspy". Do dyspozycji gości są noclegi, łodzie kajaki, rowery, żaglówka, miła obsługa i niezapomniane imprezy.

Dostępność: Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja terminu. Szczegóły oferty uzgodnij na 30 dni przed planowanym przyjazdem. 

Nazwa podmiotu: Agro-Finezja Karnity

Adres: Karnity, 14-140 Miłomłyn
Gmina: Miłomłyn
Telefon: 509 038 549, 518 776 200
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.agro-finezja.plFB, INSTAGRAM

 

Eu
LEADER
LGD Logo
Prow

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pt. Markowy Produkt Turystyczny mająca na celu rozwój i promocję obszarów wiejskich partnerskich LGD poprzez wzrost wiedzy i aktywizację społeczności lokalnej na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w ramach zaktywizowania i zwiększenia świadomości mieszkańców obszarów LGD w zakresie tworzenia i promocji produktu turystycznego oraz stworzenia i promocji markowych produktów turystycznych jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w na lata 2014-2020. Instytucją odpowiedzialną za treść materiału informacyjnego jest Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania. Instytucją Zarządzającą PROW 2014-2020 jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przewidywane wyniki operacji: utworzenie produktów turystycznych.