Zaproszenie na szkolenie - promocja MPT

Zapraszamy na szkolenie z promocji mikroproduktów turystycznych wypracowanych w Projekcie Współpracy 3 LGD pn. Markowy Produkt Turystyczny (MPT).

PROGRAM SZKOLENIA PROMOCJA MIKROPRODUKTÓW TURYSTYCZNYCH 11 i 18 marca 2019 roku

Miejsce: Port Śródlądowy w Iławie, ul. Chodkiewicza 5, 14-200 Iława

Prowadzący szkolenie: Michał Młotek

WAŻNE: PROSIMY UCZESTNIKÓW O PRZYBYCIE NA SZKOLENIE Z WŁASNYM LAPTOPEM,

Ankieta monitorująca LSR OW KE

W związku z monitoringiem Lokalnej Strategii Rozwoju Obszarów Wiejskich Kanału Elbląskiego jesteśmy zobowiązani zbadać wskażniki produktu i rezultatu  oraz oodziaływania i zastosować 4 metody badań ewaluacyjnych. Jedną z nich jest badanie ankietowe on-line.

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej. Jest to dla nas niezwykle ważne w kontekście możliwości uzyskania dodatkowych środków na realizację LSR OW KE.

S.Pańczuk

Warsztat refleksyjny LSR II - zaproszenie

Zapraszam na warsztat refleksyjny Lokalnej Strategii Rozwoju Obszarów Wiejskich Kanału Elbląskiego (LSR OW KE) na lata 2016-2023 do Miłomłyna 25 lutego 2019 roku, godz. 10.00-15.00.

Program warsztatu refleksyjnego Stowarzyszenia Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania

Termin: 25 lutego 2019 roku, godz. 10:00

Miejsce: MGOK w Miłomłynie, ul. Nadleśna 1a, 14-140 Miłomłyn

Magia gier planszowych

Tytuł: MAGIA GIER PLANSZOWYCH

Realizator: AKTYWNE WARSZEWO

Wnioskodawca: Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Sąpy

Wartość projektu: 6 900,00

Kwota dotacji: 5 000,00

Opis projektu: W miejscowości Warszewo mieszkańcy pozyskali środki zewnętrzne na realizację zadania Magia Gier Planszowych. W ramach projektu odbył się cykl spotkań edukacyjnych z grami planszowymi. Dzięki dotacji z programu FIO WML III zakupiono gry planszowe oraz wyposażono świetlicę wiejską w regały, stoły i krzesła oraz wieszak na ubrania.

Projekt realizowany w ramach PO FIO Warmia Mazury Lokalnie III.

Grażyna Wasilewska

FIO - wzmocnienie NGO Nasza Wenecja

4/IL/2018

Tytuł: Zwiększenie potencjału organizacyjnego Stowarzyszenia „Nasza Wenecja”

Młode organizacja pozarządowa: Stowarzyszenie „Nasza Wenecja”

Wartość projektu: 5 780,00

Kwota dotacji: 5 000,00

Opis projektu: Stowarzyszenie "Nasza Wenecja" zrealizowało projekt, który miał na celu wzmocnienie potencjału organizacyjnego Stowarzyszenia poprzez zakupienie sprzętu tj.: komputer przenośny, urządzenie wielofunkcyjne, projektor multimedialny oraz wzmacniacz sygnału do Internetu, przygotowanie lokalu. Realizacja zadania przyczyniła się do zwiększenia zakresu możliwości rozwojowych, integracji społeczności lokalnej, pobudzenia społeczności lokalnej do udziału w życiu publicznym, wszechstronnego rozwoju wsi, upowszechnianiu kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży.

Projekt realizowany w ramach PO FIO Warmia Mazury Lokalnie III.

Grażyna Wasilewska