Szkolenie - tworzymy event Krainy Kanału Elbląskiego

1 uPgDFxxhJaTbydWx6EbLnwStowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania serdecznie zaprasza na 2 - dniowe wykłady i warsztaty pn. ORGANIZACJA EVENTU.

Celem szkolenia będzie przygotowanie scenariusza do zorganizowania i przeprowadzenia wydarzenia tematycznie związanego z Krainą Kanału Elbląskiego.

Prowadzącym szkolenie będzie Pan Piotr Lisowski z Zachodniomazurskiego Stowarzyszenia Przewodników.

Szkolenie odbędzie się w dniach 21-22 stycznia 2019 roku w Dworku Sople, Sople 17, 14-330 Małdyty.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, bardzo proszę o potwierdzenie udziału
w  szkoleniu do 10 stycznia 2019 roku telefonicznie, faxem lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji na stronie LGD:  www.kanal-elblaski-lgd.pl lub pod nr tel. 55 239 49 61, 55 643 58 45

Diana Rajczyk