Rowerowy Zawrót Głowy - Władysławowo

DSC05494STOWARZYSZENIE IWA – ITEGRACJA-WSPÓŁPRACA-AKTYWNOŚĆ jest grantobiorcą Stowarzyszenia Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania. Zrealizował zadanie pn.: Stanica rowerowa we Władysławowie.

Tytuł Projektu Grantowego: Rowerowy Zawrót Głowy

Poddziałanie: "WSPARCIE NA WDRAŻANIE OPERACJI W RAMACH STRATEGII ROZWOJU LOKALNEGO KIEROWANEGO PRZEZ SPOŁECZNOŚĆ" OBJĘTEGO PROGRAMEM ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH NA LATA 2014-2020 I LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH KANAŁU ELBLĄSKIEGO 2016-2023

KOSZTY CAŁKOWITE ZREALIZOWANEGO ZADANIA GRANTOWEGO: 32.420,72 PLN

WYKONANA WYSOKOŚĆ GRANTU: 28.818,72 PLN

W ramach zadania powstał nowy obiekty infrastruktury turystyki rowerowej – altana wyposażona w 1 stół i 2 ławy oraz 8 stojaków na rowery. Z obiektu ma korzystać 100 osób rocznie. Zadanie skierowane jest przede wszystkim do rowerzystów przemierzających Krainę Kanału Elbląskiego. Ponadto z wiaty będą korzystać mieszkańcy gmin Elbląg, Gronowo Elbląskie i Markusy. Realizacja zadania ma na celu poprawić dostępność do infrastruktury przeznaczonej dla rowerzystów i ubogacić katalog imprez dedykowanym rowerzystom.

Przez Władysławowo przebiega regionalna zielona trasa rowerowa z Elbląga do Iławy o długości 130 km.

DSC05496DSC05496DSC05496DSC05496