Rowerowy Zawrót Głowy - Majdany Wielkie

DSC05544STOWARZYSZENIE na rzecz rozwoju wsi Majdany Wielkie i okolic jest grantobiorcą Stowarzyszenia Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania. Zrealizowało zadanie pn.: ”Wirtualny spacer po mieście i gminie Miłomłyn”.

Tytuł Projektu Grantowego: Rowerowy Zawrót Głowy

Poddziałanie: "WSPARCIE NA WDRAŻANIE OPERACJI W RAMACH STRATEGII ROZWOJU LOKALNEGO KIEROWANEGO PRZEZ SPOŁECZNOŚĆ" OBJĘTEGO PROGRAMEM ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH NA LATA 2014-2020 I LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH KANAŁU ELBLĄSKIEGO 2016-2023

KOSZTY CAŁKOWITE ZREALIZOWANEGO ZADANIA GRANTOWEGO: 28.832,50 PLN

WYKONANA WYSOKOŚĆ GRANTU: 25.930 PLN

W ramach zadania powstała aplikacja mobilna jako przewodnik dla turystów oraz folder o atrakcjach i potencjale turystycznym miasta i gminy Miłomłyn w języku polskim, niemieckim, angielskim i rosyjskim. Folder zawiera informacje o szlakach rowerowych i mapę tych szlaków.

W gminie Miłomłyn są 4 szlaki rowerowe:

• niebieski szlak Jezioraka z Zalewa przez Miłomłyn do Iławy - 68,5 km
  • czarny Tarda -Tarda - 25,0 km
  • czerwony Miłomłyn - Miłomłyn - 18,1 km
  • czarny Liwa - Karnity - 17,2 km

S.Pańczuk

463 zachod slonca Jezioro Bartezek 5Mpix463 zachod slonca Jezioro Bartezek 5Mpix463 zachod slonca Jezioro Bartezek 5Mpix