Umowy PO FIO WML 2 - warsztaty darterskie

2015 logo FIO v1Kolejna umowa na realizację mikroprojektów PO FIO Warmia Mazury Lokalnie 2 została podpisana 27 czerwca 2017 roku z MORĄSKIM STOWARZYSZENIEM MIŁOŚNIKÓW SPORTÓW TOWARZYSKICH i REKREACJI "MORĄG AKTYWNIE", jako młodą organizacją pozarządową. Realizowany mikroprojekt  pn. WARSZTATY DARTERSKIE ma na celu popularyzacje darta jako formy rekreacji. Polega na zakupie sprzętu i przeprowadzenie warsztatów w pięciu miejscowościach wiejskich. Wspólnym dobrem materialnym jest zakup sprzętu do darta i nagłośnienia, a dobrem niematerialnym popularyzacja darta wśród mieszkańców wsi.

Wartość projektu "Warsztaty darterskie" - wynosi 2.730,99 zł a kwota dotacji - 2.080 zł. Realizatorem jest młoda organizacja pozarządowa "Morąskie Stowarzyszenie Miłośników Sportów Towarzyskich i Rekreacji "Morąg Aktywnie " w Morągu.

DSC04606DSC04606DSC04606