Rowerowy zawrót głowy - umowa na realizację projektu grantowego

PROW 2014 2020 logo kolor 230 czerwca 2017 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie została podpisana pierwsza w województwie (a może i kraju) umowa na realizację projektu grantowego "Rowerowy zawrót głowy". Kwota dotacji - Tego samego dnia podpisaliśmy pierwszą umowę na realizację zadania grantowego z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lasecznie na realizację zadania: Blusowo - Szantowo - Rowerowo. Zadanie zostało zrealizowane 1-2 lipca 2017 roku w Siemianach i trasie rajdu z Szymbarka do Siemian. Kwota dofinansowania - 19.990 zł. Pozostałe zadania realizują:

1) Pasłęcki Ośrodek Kultury w Pasłęku. Zadanie szkoleniowe - Historyczno-edukacyjny piknik rowerowy Pasłęk 1297-2017. Kwota dofinansowania - 10.000 zł.

2) Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Majdany Wielkie i okolic w Majdanach Wielkich. Zadanie promocyjne - Wirtualny spacer po mieście i gminie Miłomłyn. Kwota dofinansowania - 30.000 zł.

3) Stowarzyszenie "Dwie Wsie" w Dłużynie. Zadanie inwestycyjne - Odpoczynek na szlaku - urządzenie miejsca postoju rowerzystów w Dłużynie. Kwota dofinansowania - 27.517 zł.

4) Stowarzyszenie IWA- Integracja - Współpraca - Aktywność we Władysławowie. Zadanie inwestycyjne - Stanica rowerowa we Władysławowie. Kwota dofinansowania - 30.000 zł.

5) Ochotnicza Straż Pożarna w Tropach. Zadanie inwestycyjne - Urządzenie Miejsca postoju rowerzystów w miejscowości Raczki Elbląskie. Kwota dofinansowania - 26.853 zł.

6) Stowarzyszenie na rzecz Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gronowie Elbląskim "Nasza Szkoła". Zadanie inwestycyjne - Przystanek rowerowy w miejscowości Wikrowo. Kwota dofinansowania - 44.950 zł.

7) Stowarzyszenie na rzecz rozwoju sołectwa Wola Kamieńska w Woli Kamieńskiej. Zadanie inwestycyjne - Rozwój Sołectwa Wola Kamieńska poprzez utworzenie miejsca wypoczynku i rekreacji dla rowerzystów. Kwota dofinansowania - 29.997 zł.

S.Pańczuk

PG Zadanie 1 Siemiany 00