Warsztaty Home Stagingu i fotografii

logo kanalelblaskiStowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania zaprasza na szkolenie z Home Stagingu i fotografii 17 lipca 2017 roku w "Osadzie Danków", Wielimowo 4A, 14-140 Miłomłyn.

Wstępny program szkolenia przewiduje:

1. Wprowadzenie do Home Stagingu.

2. Proces Home Stagingu.

- analiza nieruchomości (stan techniczny, funkcjonalny, estetyczny);

- etapy przygotowania i przeprowadzania projektu homestagingowego;

- homestaging nieruchomości na sprzedaż, a na wynajem;

- aranżacja wnętrza (kolorystyka, dodatki, tricki dekoracyjne);

- fotografia (praktyczne wskazówki jak wykonać własne zdjęcia nieruchomości);

- opis oferty nieruchomości.

3. Część warsztatowa - ćwiczenia dla uczestników, praktyczne przykłady metamorfoz/rozwiązań.

Karty zgłoszenia prosimy przesyłać do 13 lipca 2017 roku mailowo, faxem na adres: Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania, ul. Jana Amosa Komeńskiego 40, 82-300 Elbląg, tel./fax 55 239 49 61; tel./fax 55 643 58 45; kom. 602 516 830, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE DLA UCZESTNIKÓW!

Uczestnicy szkoleń ponoszą jedynie koszty dojazdu na miejsce szkolenia

Diana Rajczyk

Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania