Szkoła przedsiębiorczości NGO

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

praca 38

Stowarzyszenie ESWIP w ramach projektu „Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu” zaprasza grupy inicjatywne z terenu powiatu braniewskiego, elbląskiego, iławskiego i ostródzkiego do udziału w Szkole Przedsiębiorczości NGO. Szkoła Przedsiębiorczości NGO to cykl szkoleniowy skierowany do osób reprezentujących organizacje, które zadeklarowały gotowość do utworzenia przedsiębiorstwa społecznego.

W ramach cyklu odbędzie się 5 dwudniowych szkoleń oraz wizyta studyjna. Udział w szkole to niepowtarzalna okazja do zdobycia wiedzy na temat tworzenia i funkcjonowania przedsiębiorstw społecznych, przygotowania wniosku oraz rozliczania wsparcia finansowego i pomostowego jak również zagadnień związanych z aspektami księgowymi i marketingiem oraz promocją.

Udział w szkole jest bezpłatny. Uczestnicy Szkoły mają zapewniony nocleg, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Dojazd we własnym zakresie (istnieje możliwość dojazdu busem z Ostródy po wcześniejszym zgłoszeniu).

Formularze zgłoszeniowe należy wysłać do dnia 28 lutego br. mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem: 55 236 27 16.
żródło: ESWIP www.owies.org.pl