Konkurs Lechstarter

praca 38

Już 1 lutego rozpocznie się przyjmowanie zgłoszeń do II edycji programu LECHSTARTER, w ramach którego organizacje pozarządowe, fundacje czy stowarzyszenia mogą zdobyć granty w wysokości 50 000 zł lub 100 000 zł na projekty zmieniające polskie miasta oraz łączące ich mieszkańców.

Czekamy na inicjatywy i pomysły z trzech obszarów dotyczących przestrzeni miejskich:

1.            Miejskie akcje i kooperacje - inicjatywy dla mieszkańców

2.            Nowa miejska przestrzeń  - miejsca wspólnego spędzania czasu

3.            Innowacje dla miasta i ludzi - nowe technologie, które ułatwią życie w mieście

Projekty oceni Jury w składzie: Teresa Latuszewska-Syrda, Filip Springer i Yuri Drabent  a najlepsze propozycje trafią do etapu ogólnopolskiego głosowania.

Zachęcamy do informowania lokalnych ngosów, stowarzyszeń, bo łączna pula grantów to aż milion złotych!

•             5 grantów po 100 000 zł

•             10 mikrograntów po 50 000 zł

Zachęcamy do wejścia na stronę www.lechstarter.pl i obejrzenia projektów, które powstały w poprzedniej edycji LECHSTARTERA! Znajdą się tam również informacje kto może się zgłosić do tegorocznej odsłony, jak wygląda harmonogram, na co jury będzie zwracało uwagę.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiam, Maria Popielewicz

TAILOR MADE PR