Studium wykonalności do RPO WM - szkolenia

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

 um markusy herb clear

Na ten temat odbędzie się seria bezpłatnych szkoleń adresowanych do potencjalnych beneficjentów i beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Spotkania dla czterech grup odbędą się w dniach 23-27 stycznia w olsztyńskich Koszarach Funka (ul. Kasprowicza 4).

Zajęcia zaczynają się o godz. 8 a zakończenie planowane jest na godz. 15.30. Podczas szkolenia przedstawione zostaną kluczowe zagadnienia związane z przygotowaniem studium wykonalności i biznesplanu na potrzeby rozpoczęcia procesu aplikacji po środki z RPO WiM 2014-2020.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie skanu do 19 stycznia 2017 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Potwierdzenie mailowe dot. zakwalifikowania się przesłane zostanie po zakończeniu rekrutacji. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji udziela Sylwia Frąckowiak (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 89 679 94 40 lub 505 055 395).

Szczegółowe informacje o szkoleniu 23 stycznia

Szczegółowe informacje o szkoleniu 24 stycznia

Szczegółowe informacje o szkoleniu 26 stycznia

Szczegółowe informacje o szkoleniu 27 stycznia

Źródło:http://warmia.mazury.pl/wspolpraca-miedzynarodowa/aktualnosci/9221-studium-wykonalnosci-i-biznes-plan-bez-tajemnic