Masz pomysł - masz firmę II

b_150_100_16777215_00_images_stories_euro.jpgOd 1 lipca 2016 roku Stowarzyszenie „CREP" rozpoczęło realizację projektu dotacyjnego pt. „Masz pomysł – masz firmę II".

Projekt swoim działaniem obejmuje mieszkańców z powiatu: braniewskiego, elbląskiego, m. Elbląg.

Maksymalna kwota dotacji to 23 232,00 zł w ramach której możliwe jest sfinansowanie wydatków niezbędnych do uruchomienia własnej działalności gospodarczej.

Do udziału w projekcie mogą przystąpić osoby fizyczne które ukończyły 30 rok życia należące do jednej z następującej grup:

• kobiety,
  • długotrwale bezrobotne (pow. 12 miesięcy),
  • osoby o niskich kwalifikacjach.

W załączeniu przesyłam szczegółową informację oraz plakat, będę wdzięczna za rozpowszechnienie informacji poprzez umieszczenie na tablicy bądź na stronie internetowej.

--------------------------------
Joanna Białek-Pontus
Pełnomocnik ds. ISO / Koordynator administracyjny/
Asystent ds. organizacji szkoleń i doradztwa