Regionalny Ośrodek Wspierania NGO

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'http://78.46.209.78/roundcube/?_task=mail&_action=get&_mbox=INBOX&_uid=53098&_part=2&_embed=1&_mimeclass=image'
There was a problem loading image 'http://78.46.209.78/roundcube/?_task=mail&_action=get&_mbox=INBOX&_uid=53098&_part=2&_embed=1&_mimeclass=image'

b_150_100_16777215_00_images_stories_praca-38.jpgSzanowni Państwo,

Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych" - Stowarzyszenia ESWIP, prowadzi stronę www.rowop.pl. Strona powstała z myślą o ścisłej współpracy informacyjnej z Urzędem Marszałkowskim. Zależy nam, aby strona rowop.pl zawierała najistotniejsze informacje o wymiarze regionalnym dotyczące działań Urzędu Marszałkowskiego, jego Departamentów i instytucji skierowanych do trzeciego sektora, a także działań regionalnych samych organizacji.
Organizacje, które otrzymują dofinansowanie projektów z Departamentów Urzędu Marszałkwoskiego, mogą informować na stronie www.rowop.pl o tych projektach i podejmowanych w ich ramach działaniach.
Warto również wpisać się do bazy organizacji współpracujących z Urzędem Marszałkowskim - https://rowop.pl/ngo.html.

Rejestracja, wprowadzenie organizacji do bazy, udostępnienie swojego wydarzenia na stronie www.rowop.pl jest bezpłatne.
Ponadto w ramach projektu ROWOP możemy świadczyć dystrybucję drogą mailową informacji do grup organizacji pozarządowych na potrzeby  np. konsultacji społecznych z organizacjami projektów aktów prawa miejscowego itp.

Anna Maria Nadgrabska
Koordynator Ośrodka
______________________________________________

?_task=mail&_action=get&_mbox=INBOX&_uid=53098&_part=2&_embed=1&_mimeclass=image

Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych
Stowarzyszenie ESWIP
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.rowop.pl
ul. M.Kotańskiego 1, 10-167 Olsztyn
tel.89 523 73 45
tel.510 903 547