Szczęśliwe historie nie piszą się same

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

indeks.jpg

Firma TESCO - organizator konkursu „Decydujesz, pomagamy” - przedłużyła nabór wniosków do 10 kwietnia 2016 roku.

Konkurs może być ciekawą ofertą zarówno dla Ośrodków Doradztwa Loklanego jak i grantobiorców „Działaj Lokalnie”.

Więcej informacji o konkursie jest pod poniższym linkiem:

http://pomagamy.tesco.pl

Masz pomysł, jak zmienić świat wokół Ciebie? Weź udział w programie „Decydujesz, pomagamy”, w którym Tesco wesprze inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności i przyzna granty aż 160 organizacjom z całego kraju na łączną sumę 800 000 zł.

Tesco wspiera inicjatywy ważne dla swoich klientów i lokalnych społeczności. Wśród nich może znaleźć się rewitalizacja Waszego najbliższego otoczenia, wsparcie edukacji, promocja zdrowego stylu życia lub działań dedykowanych seniorom, osobom z niepełnosprawnościami, zagrożonym wykluczeniem społecznym czy też najmłodszym. Szczęśliwe historie nie piszą się same, dlatego chcemy aktywnie wspierać ważne inicjatywy wokół nas.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w programie, zapoznaj się ze szczegółami, które znajdziesz w dokumencie „Informacja o programie”. Następnie wypełnij formularz online lub też zachęć do udziału w programie organizacje w Twojej miejscowości. Ze wszystkich nadesłanych wniosków wybierzemy trzy dla każdego ze 160 regionów. Zwycięzca z każdego regionu zostanie wyłoniony przez klientów Tesco w głosowaniu, które odbędzie się w maju we wszystkich sklepach Tesco w Polsce.

Każdy zwycięzca głosowania otrzyma grant w wysokości 5 000 zł - głosować mogą wszyscy i tym samym wspólnie zdecydować, która inicjatywa jest im najbliższa. Bieżące informacje będą publikowane na stronie programu. Wnioski można składać w terminie 7 marca - 10 kwietnia 2016 roku.