Pisanie projektów - szkolenie ESWIP

b_150_100_16777215_00_images_stories_praca-38.jpgSzanowni Państwo,
Zapraszamy do udziału w dwudniowym, bezpłatnym szkoleniu "Tworzenie projektów", które odbędzie się 8 i 9 kwietnia 2016 w Siedzibie Ośrodka ESWIP w Elblągu, przy ul. Związku Jaszczurczego 17. Zajęcia prowadzone metodą warsztatową umożliwią uczestnikom rozwinięcie umiejętności diagnozowania problemów, określania celów, rozeznawania sposobów ich realizacji, rozwiązywania problemów, planowania ujętych w projekcie działań oraz tworzenia budżetu na ich realizację.

Całość szkolenia jest przygotowana m.in. pod kątem ogłoszonego konkursu ramach Rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 ASOS 2016. Szkolenie poprowadzi Małgorzata Woźna – koordynator i doradca Centrum Organizacji Pozarządowych, ekspert w zakresie funkcjonowania organizacji pozarządowych, tworzenia i zarządzania projektami. Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli elbląskich stowarzyszeń i fundacji  (nie więcej jednak, niż dwie osoby reprezentujące tę samą organizację). Załączone do informacji dokumenty  prosimy wypełnić i przesłać do 6 kwietnia  br. na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faksem pod nr 55 235 33 88 lub osobiście dostarczyć do biura Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu, przy ul. Związku Jaszczurczego 17 (pokój 30), 82-300 Elbląg. Dodatkowe informacje dostępne są w Centrum Organizacji Pozarządowych, pod nr 55 649 12 93. Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy dołączone są do wiadomości.
Projekt: Centrum Organizacji Pozarządowych jest współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Elbląg

Rafał Narnicki