III edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

b_150_100_16777215_00_images_Dni_otwarte_eu.pngSerdecznie zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi otrzymało zaproszenie do przystąpienia do akcji, którą koordynuje Ministerstwo Rozwoju. Akcja „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” wpisuje się w prowadzone, w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, promowanie rezultatów i efektów m. in. PROW 2007-2013 w Polsce, w tym prezentację dobrych projektów dofinansowanych ze środków unijnych.

Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W czasie trwania „Dni Otwartych” odbyło się około 1000 wydarzeń, w których wzięło udział blisko 200 000 uczestników!

Aby wziąć udział w III edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, wystarczy „udostępnić” swój projekt dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 12 do 15 maja 2016 r. Zachęcamy Beneficjentów PROW 2007-2013 do pokazania odwiedzającym to, co udało się osiągnąć, zbudować, zrealizować, stworzyć dzięki środkom pozyskanym w ramach PROW 2007-2013. ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI!

Zainteresowanym, którzy zdecydują się na prezentacje swoich zrealizowanych inwestycji i w sposób interesujący oraz niestandardowy zaprezentować mieszkańcom województwa warmińsko-mazurskiego koordynatorzy akcji zapewnią ogólnopolską promocję Dni Otwartych m. in. w telewizji, radio, w prasie, na portalach i w kanałach społecznościowych. Niebawem, pod adresem www.dniotwarte.eu oraz na stronach www.minrol.gov.plwww.sporol.warmia.mazury.pl, www.wrota.warmia.mazury.pl dostępny będzie formularz za pośrednictwem, którego zainteresowani udziałem w akcji, będą mogli zgłaszać propozycje atrakcji związanych z ich projektami.

Osobami do kontaktu są:
Pani Iwona Szcześniak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22/ 623 13 38), Biura Pomocy Technicznej, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Pani Anna Maria Gołębiewska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 89/ 521 92 86), Biuro Projektów, Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa, Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.