Szkoła Przedsiębiorczości NGO

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

b_150_100_16777215_00_images_stories_praca-38.jpgSzanowni Państwo,
Jutro, 15 marca 2016 mija termin zgłoszeń do pierwszej edycji Szkoły Przedsiębiorczości NGO. W tym roku odbędą się dwie jej edycje: elbląsko-braniewska (dla organizacji pozarządowych objętych wsparciem przez Inkubatory Przedsiębiorczości Społecznej w Elblągu i Braniewie) oraz iławsko-ostródzka (dla organizacji pozarządowych objętych wsparciem przez Inkubatory Przedsiębiorczości Społecznej w Iławie i Ostródzie). Organizatorem cyklu jest Stowarzyszenie ESWIP.

Cykl zajęć obejmie 5 dwudniowych sesji szkoleniowych, w okresie od marca do maja br. Udział w warsztat pozwoli uczestnikom na zdobycie wiedzy na temat ekonomizacji organizacji pozarządowych, zarządzania taką organizacją, zasad ubiegania się o dotację na założenie przedsiębiorstwa społecznego, w tym napisania dobrego biznesplanu, jak również pozwoli nabyć umiejętności z zakresu zarządzania personelem i sposobów dbania o wizerunek organizacji.
Ukończenie cyklu szkoleniowego jest także warunkiem ubiegania się o dotacje na tworzenie miejsc pracy w organizacji pozarządowej. Informacji dotyczących Szkoły Przedsiębiorczości udziela infopunkt Ośrodka OWIES: tel.: 55 235 33 88, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Pozdrawiam
Rafał Narnicki
______________________________________________

Siedziba w Elblągu
ul. Związku Jaszczurczego 17, 82-300 Elbląg
tel./faks +48 55 236 27 16, 235 33 88, 642 18 85
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.eswip.pl