Wielkanoc z Targesem

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

b_150_100_16777215_00_images_stories_kartka.jpg
Szanowni Państwo,
Wiosna już coraz bliżej, a wraz z nią Święta Wielkiej Nocy. Czas wzmożonych zakupów świątecznych, prezentów, upominków, ozdób na świąteczne stołu, itp. Dlatego w ramach działalności targes.pl (https://www.targes.pl/) planujemy rozpocząć akcję promocyjną związaną z tym okresem.
W związku z tym, poszukujemy podmiotów, które w ramach współpracy wykonają kartki świąteczne bądź inne drobne gadżety związane ze Świętami, np. zajączki, pisanki, itp. ZGŁOSZENIE PRZYJMOWANE SĄ DO 11 marca!
Akcja będzie skierowana do samorządów z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, przedsiębiorców i osób prywatnych. Całkowity koszt przeprowadzenia akcji pokrywa Administrator strony – Stowarzyszenie ESWIP (m.in. przygotowanie folderu, rozesłanie, zebranie zamówień).
Całkowity zysk, ze sprzedaży kartek i innych drobnych gadżetów przechodzi bezpośrednio na rzecz podmiotów które w ramach akcji sprzedadzą swoje produkty.
Zainteresowane podmioty prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefoniczny 510 903 547. Osoba do kontaktu: Anna Maria Nadgrabska – przedstawiciel targes.pl
Podmioty które chcą wziąć udział akcji prosimy o:
- założenie bezpłatnego konta na targes.pl (https://www.targes.pl/rejestracja.html)
- bezpłatne umieszczenie swojej oferty świąteczne na targes.pl
- przesłanie zdjęć wraz z informacją o cenie (brutto) wraz informacją jaką ilość są Państwo przygotować i w jakim czasie.
Źródło: ESWIP