Innowacje społeczne we wzornictwie przemysłowym

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

b_150_100_16777215_00_images_Carving_w_Iawie.jpg

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy wzornicze, projektantów, studia projektowe i designerskie specjalizujące się we wzornictwie przemysłowym na spotkania match-makingowe z przedsiębiorcami, które odbędą się w trakcie konferencji Innowacje społeczne we wzornictwie przemysłowym. Planowane spotkania dadzą możliwość indywidualnych konsultacji przedsiębiorców z projektantami. Spotkania dadzą możliwość nawiązania współpracy oraz krótkich konsultacji na temat rozwoju firmy i produktu.

Spotkania odbywać się będą w trakcie pierwszego dnia konferencji 31.03.2016 r. w hotelu Novotel w Warszawie, w godz. 10.30 – 17.00. Projektanci będą mieli zapewnioną oddzielną salę (stoliki zarezerwowane dla poszczególnych projektantów), w której będą spotykać się z uczestnikami konferencji.

Serdecznie zapraszamy projektantów, firmy, studia projektowe do zgłaszania chęci uczestnictwa w spotkaniach.

Formularz zgłoszeniowy zawierający poniższe dane prosimy przesyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie 9 marca 2016 r.

Nazwa firmy/studia projektowego
Zakres oferowanych usług dla przedsiębiorców
Obszar działania firmy/studia
Godziny konsultacji w dniu 31.03 (10:30-17:00) Liczba miejsc ograniczona.

Więcej na temat konferencji dowiedzą się Państwo na stronie
internetowej: http://www.uprp.pl/o-wydarzeniu/Menu09,764,29,index,pl/