Zaproszenie na konsultacje Programu Współpracy

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego zaprasza organizacje pozarządowe z ternu powiatu elbląskiego do konsultacji programu współpracy na rok 2016.

Jeśli działasz w stowarzyszeniu bądź w fundacji na terenie powiatu elbląskiego i masz  propozycje do Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi Starostwa Powiatowego w Elblągu na 2016 rok to zapraszamy na spotkanie w dniu 6 listopada /piątek/, które rozpocznie się o godzinie 12.30.

Miejsce konsultacji: Starostwo Powiatowe w Elblągu, ul. Komeńskiego 40.

Możesz także zapoznać się z projektem Programu Współpracy, który zamieszczony został na stronie www.powiat.elblag.pl i swoją opinię przesłać do najbliższego piątku e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spotkanie konsultacyjne organizowane jest przez Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego w Elblągu.

Przewodnicząca
Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego