Liderzy rynku

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

b_150_100_16777215_00_images_stories_praca-38.jpgWyróżniamy liderów rynku!

III edycja Konkursu "Przedsiębiorstwo Przyszłości"

Zapraszamy do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Firm "Przedsiębiorstwo Przyszłości". Już po raz trzeci nagrodzimy polskie przedsiębiorstwa, które wyróżniają się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Prestiżowy certyfikat "Przedsiębiorstwo Przyszłości" zdobędą liderzy rynku - firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim. Wyniki tegorocznej edycji Programu "Przedsiębiorstwo Przyszłości" ogłosimy w marcu 2016 roku podczas Gali Finałowej na Uniwersytecie Jagiellońskim. "Przedsiębiorstwo Przyszłości" to promocja najlepszych polskich firm!

Więcej na www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl

W Programie "Przedsiębiorstwo Przyszłości" mogą wziąć udział firmy różnych branż, bez względu na wielkość i status prawny (spółki prawa handlowego, spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą itd.). Szansę na certyfikat i godło promocyjne "Przedsiębiorstwo Przyszłości" mają firmy, które na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość, a ponadto: dbają o rozwój pracowników, inwestują w wiedzę (szkolenia, kursy, zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry), myślą przyszłościowo, są odpowiedzialne społecznie.

Zgłoszenia przyjmujemy w terminie do 11 grudnia 2015 roku

Strona internetowa Konkursu - kliknij

Folder informacyjny - kliknij!

Jak się zgłosić do Konkursu? - kliknij!

Czasopismo o Laureatach - kliknij!

Laureaci ubiegłorocznej edycji Konkursu- kliknij

Galeria zdjęć - kliknij!


Masz pytania? Zadzwoń do nas:

Sekretariat Programu "Przedsiębiorstwo Przyszłości"
Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego
tel. 32 747-26-03
kom. 607-035-169
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.