Konkurs - w roli głównej Elbląg

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

b_150_100_16777215_00_images_stories_z6142783x.jpg„W Roli Głównej - Elbląg” - zaproszenie do konkursu fotograficznego.

Elbląski Klaster Turystyczny w ramach tegorocznego Światowego Dnia Turystyki od 15.07.2015 zaprasza do uczestnictwa w konkursie fotograficznym mieszkańców i turystów Elbląga i regionu.

Poprzez konkurs fotograficzny chcemy pokazać miasto i region takim, jakim widzą go jego mieszkańcy i turyści: oryginalne i nieopatrzone ujęcia znanych miejsc, zakątki odkryte tylko przez nielicznych, najnowsze i najmodniejsze miejsca oraz zielone przestrzenie. Elbląg i region może być  tłem filmów z różnych okresów historycznych, przestrzenią industrialną sielskim domem, czy tłem scen akcji czy pościgów. Konkurs odbędzie się w 3 kategoriach tematycznych.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone fajnymi nagrodami. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali najlepszych fotografii w Galerii Elbląskiej znajdującej się w Hotelu Arbiter w Elblągu Plac Słowiański 2 w dniu 24 września 2015 godz. 19.00. Z najlepszych prac fotograficznych zostanie opracowany i wydany album pt. „W ROLI GŁÓWNEJ - ELBLĄG", wydany w ramach realizacji projektu przez Elbląski Klaster Turystyczny.

Konkurs fotograficzny zwiększy z pewnością atrakcyjność Elbląga i regionu, oraz przyczyni się do promocji walorów turystyczno – krajoznawczych i kulturalnych. Zwiększy się zainteresowanie naszym miastem i regionem przez mieszkańców, turystów, jak również producentów filmowych do lokowania realizacji filmów na naszym obszarze.

Pobierz regulamin konkursu (.pdf 301KiB)
Pobierz załącznik 1, 2 i 3 do konkursu (.doc 39KiB)

ŹRÓDŁO: Elbląski Klaster Turystyczny