#usicON - akademia dobrego dźwięku

b_150_100_16777215_00_images_PO_FIO.jpg
Charakterystyka czwartego projektu realizowanego w ramach mikrodotacji Warmia Mazury Lokalnie 2015 finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich:
Wnioskodawca: Stowarzyszenie Elbląg Europa
Grupa nieformalna: ELBLĄSKI ODDZIAŁ ABSTRAKCYJNY
Nazwa Projektu: „#musicON – akademia dobrego dźwięku”
Kwota umowy: 6.348,90 zł
Kwota dofinansowania: 2.748,90 zł
Okres realizacji umowy: 01.05.2015 r.- 30.09.2015 r.
Opis projektu: Młodzieżowi wolontariusze z Elbląga skupieni wokół Stowarzyszenia Elbląg Europa od lat realizują ambitne przedsięwzięcia poprzez naukę i nabywanie doświadczenia. Jednym z takich przedsięwzięć jest organizacja festiwalu Elbląg Rocks Europa. 15-to osobowa grupa młodzieży bierze udział w Szkole Organizatorów Kultury 4 x 8 h ucząc się organizacji i prowadzenia imprez. Doświadczenie zdobywają uczestnicząc w organizacji i obsłudze festiwalu Elbląg Rocks Europa, który odbędzie się 28 sierpnia 2015 roku. Po przeprowadzeniu tych działań – uczestnicy projektu, będą musieli wspólnie zorganizować jedno wydarzenie dla lokalnej społeczności, jako potwierdzenie nabytych kompetencji.
Zdjęcia znajdują się na www.facebook.com Kanał Elbląski LGD.
Stanisława Pańczuk
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania