Szkolenie dla NGO przedsiębiorczych i niezależnych

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

b_150_100_16777215_00_images_PO_FIO.jpgZapraszamy organizacje pozarządowe z terenu woj. warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, zainteresowane prowadzeniem działalności odpłatnej lub gospodarczej do wzięcia udziału w projekcie PRZEDSIĘBIORCZE I NIEZALEŻNE NGO realizowanym przez Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich (w ramach grantu FIO 2015).

Celem głównym projektu jest wzmocnienie i profesjonalizacja 80 polskich organizacji pozarządowych poprzez umożliwienie im udziału w cyklu edukacyjnym składającym się z dwudniowego szkolenie wprowadzającego, doradztwa oraz jednodniowego szkolenie podsumowujące w zakresie prowadzenia odpłatnej i/lub gospodarczej działalności.

W subregionie warmińsko-mazurskim i podlaskim szkolenie dla 10 organizacji odbędzie się w dniach 28-29 sierpnia 2015 r. w Jeziorowskich gmina Stare Juchy (Agroturystyka Pod Bocianim Gniazdem www.rejrat.pl). Na szkolenie zapraszamy po dwóch przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Założeniem projektu jest, aby te same dwie osoby z organizacji brały udział w całym cyklu składającym się z dwudniowego szkolenia (28-29.08), procesu doradczego (5.09-11.10) i jednodniowego szkolenia podsumowującego (15.10).

Rekrutacja do projektu będzie prowadzona na zasadach równości i dobrowolności.

Jedynym kryterium wyboru organizacji biorących udział w szkoleniach jest fakt prowadzenia organizacji pozarządowej i dobra wola nabycia wiedzy o możliwościach prowadzenia działalności odpłatnej i/lub gospodarczej.


JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

– wypełnij formularz zgłoszeniowy i odeślij na adres e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 609 412 014

Rekrutacja uczestników trwać będzie do 20.08.2015 r. (czwartek).

O uczestnictwie w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem projektu http://faow.org.pl/index.php/pl/projekty/projekty-trwajace/przedsiebiorcze-i-niezalezne-ngo,  w tym z opisem szkoleń i doradztwa, na które przyjmujemy już formularze zgłoszeniowe.

Udział w projekcie jest bezpłatny!

Dodatkowych informacji o szkoleniu w subregionie warmińsko-mazurskim i podlaskim udziela też Iwona Olkowicz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 608-305-766).
--
Paweł Wilk
prezes Stowarzyszenia Rozwoju Produktu Lokalnego "Wiatraki Mazur"
Lider Ełckiego Lokalnego Partnerstwa PAFW
wiceprezes Związku Stowarzyszeń Forum Warmia Mazury Lokalnie
członek Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Tel: 796538105 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.