Kierunki rozwoju dla MŚP

b_150_100_16777215_00_images_stories_praca-38.jpgPolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konferencji pt. Kierunki rozwoju dla MŚP: Przyjdź - wybierz – działaj, która zostanie zorganizowana przez Polish Business Club 15 maja  2015 roku w Jachrance.
Jest to konferencja dedykowana właścicielom małych i średnich firm. Celem spotkania jest wyznaczenie kierunków rozwoju MŚP na najbliższe lata.

Zaproszeni goście z zagranicy opowiedzą, jakie możliwości rozwoju oferują rynki zagraniczne. Z kolei przedsiębiorcy, których oferta jest kierowana do lokalnego klienta poznają najnowsze sposoby na promocję swoich usług, które w prosty sposób mogą wdrożyć w Polsce. Dodatkowo sztab ekspertów z dziedzin takich jak prawo, własność marki, podatki, finanse, księgowość będą doradzać, jak zabezpieczyć firmę przed zagrożeniami administracyjnymi i jak usprawnić jej funkcjonowanie, nie zapominając jednocześnie o ekonomii portfela.

Patroni wydarzenia to m.in.:. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Konfederacja Lewiatan, Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Interia.pl, Business z Klasą, Comperia, Gazeta Praca itd.

Szczegóły: http://meeting.polishbusinessclub.pl

Źródło: PARP