Ocena formalna wniosków FIO WML

b_150_100_16777215_00_images_PO_FIO.jpg

WYNIKI OCENY FORMALNEJ FIO WML 2015 - LISTA WNIOSKÓW ODZUCONYCH

Z przykrością informuję, że po weryfikacji formalnej wniosków Programu dotacyjnego FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH WARMIA MAZURY LOKALNiE komisja oceniająca była zmuszona odrzucić  6 projektów z Miasta Elbląga i Powiatu Elbląskiego, które nie spełniły podstawowych kryteriów dostępu do konkursu:

a) wnioskodawca nie jest MŁODĄ ORGANIZACJĄ POZARZADOWĄ - kryterium określone w punkcie II Regulaminu programu mikrodotacji,

b) projekt zożony przez organizację nie dopuszczoną do udziału w konkursie - punkt II REGULAMINU PROGRAMU MIKRODOTACJI  (podmiotem użyczającym osobowości prawnej  może być wyłącznie organizacja pozarządowa zarejestrowana w KRS),

d) wniosek złożony przez grupę nieformalną, której stowarzyszenie użyczyło osobowości prawnej - zgodnie z punktem II Regulaminu -  członkiem grupy nieformalnej/realziatora  nie może być osoba wchodząca w skład Organów organizacji użyczającej osobowości prawnej.

Szczegółowa lista odrzuconych wniosków z Miasta Elbląga i Powiatu Elbląskiego wraz z uzasadnieniem w załączeniu.

Stanisława Pańczuk

Punkt Doradczy Elbląg