Konkurs grantowy Równać szanse

logo_rs.pngInformujemy o kolejnej edycji Konkursu Grantowego w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Równać  Szanse 2015”.W konkursie o dotacje do 40 tys. zł mogą ubiegać się organizacje z małych miejscowości (do 20 tys. mieszkańców) zarejestrowane w formie stowarzyszeń i fundacji. Działania realizowane w ramach projektu powinny służyć wyrównywaniu szans młodych ludzi (13-19 lat) z małych miejscowości na dobry start w dorosłe życie. Konkurs składa się z dwóch etapów. Wnioski w pierwszym etapie konkursu można składać do 10 marca 2015 roku.Na stronie rownacszanse.pl znajdują się wszystkie informacje o konkursie. Informacje dodatkowe pod tel.: (22) 826 10 16. Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-------------------------------------------------------
z poważaniem