Partnerstwo NGO biznes

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

b_150_100_16777215_00_images_stories_gp.jpgCzy organizacje pozarządowe i biznes mogą tworzyć sprawnie działający tandem?  Masz pomysł na biznes? Pracujesz w NGO? Szukasz partnera biznesowego?Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu „NGO – business tandem, czyli jak budować relacje z biznesem?”, które odbędzie się w dniach 12-13 lutego 2015 w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Udział w organizowanym przez Ośrodek OWIES w Elblągu szkoleniu da Państwu możliwość:
-poznania podstaw budowania długofalowej współpracy z biznesem,
- nauczenia się przezwyciężania kluczowych barier,

- dowiedzenia się jak pozyska partnera,
- poznania form partnerstwa międzysektorowego,
- pozyskania umiejętności budowania i podtrzymywania relacji z firmą,
- zgłębienia tajników komunikacji z biznesem,
- stworzenia programu współpracy organizacji pozarządowej z przedsiębiorstwem.
Szkolenie prowadzone będzie różnymi metodami: ćwiczenia interaktywne, nauka zachowań, analiza doświadczenia, wizualizacja, debata, mini-wykład, burza mózgów, prezentacja.
Do udziału w szkoleniu mogą zgłosić się przedstawiciele stowarzyszeń i fundacji z powiatu braniewskiego, iławskiego, ostródzkiego, elbląskiego i Miasta Elbląg, (maksymalnie 2 osoby z jednej organizacji).
Prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza, dostępnego pod adresem:
https://docs.google.com/forms/d/1iBbS0mSnKv2orBT5bWzEy-WF8cLFJnwsBY_dAFlqOks/viewform#start=openform
do dnia 6 lutego 2015.
Dodatkowe informacje można uzyskać w Infopunkcie OWIES w siedzibie Stowarzyszenia ESWIP (pokój 30) telefonicznie, pod nr 55 235 33 88, lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Pozdrawiam
Rafał Narnicki