Święto wolontariatu

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

b_150_100_16777215_00_images_stories_loga_obraz4_berlin.png

5 grudnia 2014 roku w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu odbędzie się konferencja „777 Barw Wolontariatu”.
Organizatorami konferencji są Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu, w partnerstwie ze Stowarzyszeniem ESWIP oraz Centrum Organizacji Pozarządowych.

Jest to Konferencja w całości poświęcona zagadnieniom związanym z wolontariatem. Każdy czas jest dobry aby porozmawiać o bezinteresownym zaangażowaniu, o dzieleniu się swoim czasem, umiejętnościami czy wiedzą. Jest to czas rozmowy o wolontariacie, o jego znaczeniu i o miejscu w naszym mieście. Organizatorzy konferencji z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza zapraszają Państwa, organizatorów wolontariatu oraz samych wolontariuszy, do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu, zachęcając do podzielenia się z innymi własnymi osiągnięciami i doświadczeniami, a także zapraszając do dyskusji na temat wolontariatu w Elblągu. Konferencja ma charakter otwarty. Osoby chcące wziąć udział w wydarzeniu proszone są o potwierdzenie uczestnictwa telefonicznie: 55 235 18 85, lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konferencja objęta Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Elbląga. Konferencja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Rafał Narnicki