Informacja o funduszach europejskich

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

eu.png

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie w ramach cyklu „Środa z Funduszami” zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych”, które odbędzie się 3 grudnia 2014 r. w Olsztynie, w godz. 12:00-15:30.
Spotkanie odbędzie się w Hotelu Dyplomat ul. Dąbrowszczaków 28.Dodatkowe informacje na temat spotkania można uzyskać w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Olsztynie: tel. 89 521 93 85/86, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.m uczestnictwa w spotkaniu jest:
Przesłanie formularza zgłoszeniowego (z wybranym terminem udziału w spotkaniu informacyjnym) na adres mailowy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Olsztynie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń) – do 28.11.2014 r.
Potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania.W załączeniu program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy, a poniżej link do ogłoszenia.http://rpo.warmia.mazury.pl/index.php?page=aktualnosc&aktualnosc_id=1329