Elbląg konsultuje

b_150_100_16777215_00_images_stories_praca-38.jpgEfektywne wykorzystanie czasu na spotkaniu jest elementem dobrej organizacji pracy i skutecznej komunikacji. Zapraszamy na jednodniowe doradztwo grupowe pt. „Jak poprowadzić efektywne spotkanie”, którego celem jest poznanie zasad organizacji i prowadzenia spotkań angażujących uczestników i osiągających wyznaczone cele.

Doradztwo odbędzie się 28 listopada 2014 w siedzibie Stowarzyszenia ESWIP.

W programie m.in.:

• Kim jest moderator?
  • Dobre spotkanie, czyli jakie?

- spotkanie efektywne

- trudne sytuacje

• Jak pytać, żeby się dowiedzieć?
  • Scenariusz spotkania

Osoby biorące udział w doradztwie zostaną wyposażenie w wiedzę i umiejętności, które są niezbędne w przygotowaniu i moderowaniu spotkań jako jednej z form prowadzenia konsultacji z mieszkańcami. Do udziału zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych (głównie osób w nich zatrudnionych) oraz przedstawicieli Gminy Miasta Elbląg.

Zgłoszenia do udziału w doradztwie przyjmowane są do 25 listopada 2014 w biurze Stowarzyszenia ESWIP, ul. Związku Jaszczurczego 17 – drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub faksem (55 235 33 88). Osobą kontaktową w sprawach dotyczących spotkania jest Agnieszka Wiśniewska.

Rafał Narnicki