Szkolenie dla NGO

b_150_100_16777215_00_images_stories_praca-38.jpgJasne, precyzyjne określenie działań oraz umiejętność pozyskiwania środków na ich realizację jest kluczowa dla działalności organizacji pozarządowych. Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu oferuje Państwu możliwość uczestnictwa w szkoleniu z zakresu tworzenia projektów.

Dwudniowe, bezpłatne szkolenie odbędzie się 24 i 25 listopada 2014 w siedzibie Ośrodka ESWIP w Elblągu, przy ul. Związku Jaszczurczego 17. Zajęcia prowadzone metodą warsztatową umożliwią uczestnikom rozwinięcie umiejętności diagnozowania problemów społeczności lokalnej, określania celów, rozeznawania sposobów ich realizacji, rozwiązywania problemów, planowania ujętych w projekcie działań oraz tworzenia budżetu na ich realizację. Szkolenie poprowadzi Małgorzata Woźna – koordynator i doradca Centrum Organizacji Pozarządowych, ekspert w zakresie funkcjonowania organizacji pozarządowych, tworzenia i zarządzania projektami.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli elbląskich stowarzyszeń i fundacji (nie więcej jednak, niż dwie osoby reprezentujące tę samą organizację). Załączone do informacji dokumenty prosimy wypełnić i przesłać do 19 listopada 2014 roku na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faksem pod nr 55 235 33 88 lub osobiście dostarczyć do biura Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu, przy ul. Związku Jaszczurczego 17 (pokój 30), 82-300 Elbląg.

Dodatkowe informacje dostępne są w Centrum Organizacji Pozarządowych, pod nr 55 649 12 93.

Projekt: Centrum Organizacji Pozarządowych jest współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Elbląg

Rafał Narnicki