Aspekty prawne i księgowe w NGO

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

b_150_100_16777215_00_images_stories_praca-38.jpg

W dniach 11 i 12 grudnia 2014 w Elblągu odbędzie się szkolenie dla organizacji pozarządowych z aspektów prawnych i księgowych. Jest ono okazją dla wszystkich, którzy w organizacji zajmują się pozyskiwaniem środków na działalność organizacji, księgowością, szczególnie polecane również tym, którzy rozpoczynają przygodę w III sektorze.
Szkolenie poruszy najważniejsze kwestie dot. sprzedaży produktów oraz usług, kwestie dot. darowizn, sponsoringu oraz prawidłowego przebiegu loterii fantowych, które często organizowane są przez organizacje pozarządowe.
Podczas szkolenia można będzie dowiedzieć się o najnowszych zmianach w ustawie o rachunkowości oraz w ustawie o zbiórkach publicznych.
Organizator szkolenia zapewnia wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Zgłoszenia do udziału w szkoleniu przyjmowane są do 5 grudnia 2014 w biurze Stowarzyszenia ESWIP, ul. Związku Jaszczurczego 17 – drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub faksem (55 235 33 88). Osobą kontaktową w sprawach dotyczących szkolenia jest Rafał Narnicki. Szczegółowe informacje można uzyskać w Infopunkcie OWIES: ul. Związku Jaszczurczego 17, tel. 55 235 33 88.
 
Rafał Narnicki