Konkurs Barwy Wolontariatu

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

b_150_100_16777215_00_images_stories_loga_DSC01897.JPGRegionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu zaprasza do udziału w XIV edycji konkursu promującego wolontariat na Warmii i Mazurach. Konkurs Barwy Wolontariatu to inicjatywą dzięki której możemy zaprezentować i nagrodzić sylwetki niezwykłych, najbardziej aktywnych wolontariuszy na terenie Warmii i Mazur.

 

Konkurs jest okazją do nagrodzenia działań społecznych i wolontariuszy którzy aktywnie włączają się w działania obywatelskie. Dzięki informacjom, zgłoszeniom od organizacji i \ instytucji możemy nagrodzić ciekawe postaci wolontariuszy, którzy angażują się w działania w sferze społecznej i obywatelskiej.

W tym roku równolegle z ogłoszonym konkursem Barwy Wolontariatu ogłaszamy konkurs na najciekawsze hasło promujące wolontariat na Warmii i Mazurach. Zachęcamy organizacje pozarządowe, instytucje, osoby indywidualne do stworzenia tego wyjątkowego hasła. Kapituła konkursu złożona z 5 osób nagrodzi 3 najbardziej kreatywne hasła promujące wolontariat. Na najciekawsze hasła czekają nagrody.

Rafał Narnicki
www.eswip.pl