Rozwiń swoją kreatywność

b_150_100_16777215_00_images_stories_praca-38.jpgFundacja Kreatywnego Rozwoju rozpoczęła realizację projektu "Rozwiń swoją społeczność" dla dla organizacji pozarządowych. To przedsięwzięcie skierowane jest do osób pełnych energii i zapału do działania, które:

• zaangażowane są w młodych organizacjach (okres działalności organizacji to półtora roku)
  • lub działają w organizacjach w małych miejscowościach lub na obszarach wiejskich
  • lub są aktywistami, którzy chętnie założą nową organizację w swojej społeczności.

Projekt zakłada cykl 3 weekendowych szkoleń oraz indywidualne konsultacje z ekspertami.
Zapraszamy do udziału po 2 osoby z każdej organizacji, gdyż uważamy, że wprowadzanie w życie znanych metod jest łatwiejsze w grupie, a nie samemu.

Co oferujemy:
    Bezpłatny nocleg i pełne wyżywienie
    Materiały szkoleniowe
    Wykwalifikowanych trenerów
    Cykl trzech kilkudniowych szkoleń prowadzonych warsztatowo w formie edukacji pozaformalnej, która w sposób interaktywny i dynamiczny wprowadzi Cię do świata ngo.Jeżeli spełniacie jeden z tych priorytetów i macie ochotę na nową przygodę, to my czekamy na Wasz formularz zgłoszeniowy - zostały ostatnie 4 miejsca dla organizacji.Pozdrawiamy i zapraszamy
Angelika Stawisińska i Sylwia Dubowska
 ………………………………………..
Fundacja Kreatywnego Rozwoju
ul. Laszki 9/49,
10-687 Olsztyn
tel. 503 612 387 (lub 570 818 238)

Szanowni