Dobrze inwestuj w dobro!

Stanisława Pańczuk | . Opublikowano w Aktualności

indeks.jpg
Lokalne warsztaty dotyczące zarządzania finansami - niezbędna wiedza w każdej organizacji!

Projekt "Dobrze inwestuj w dobro! II edycja. Racjonalne zarządzanie finansami" jest realizowany współpracy z NBP w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Jeśli chcesz uczestniczyć w warsztacie sprawdź, gdzie i kiedy będzie to możliwe. Harmonogram warsztatów w ramach projektu "Dobrze inwestuj w dobro! II edycja" rozpoczął się w czerwcu, a zakończy w październiku. Kiedy w naszym kalendarium pojawi się dogodny dla Ciebie termin i miejsce, skontaktuj się z odpowiednim Lokalnym Trenerem. Dowiesz się od niej/niego, jaki będzie program warsztatu, a także, w którym miejscu odbywa się warsztat.

Wszyscy Lokalni Trenerzy są związani z organizacjami zgromadzonymi w Sieci Ośrodków Działaj Lokalnie. Sieć Ośrodków Działaj Lokalnie jest partnerem projektu "Dobrze inwestuj w dobro! II edycja"

TERMINY:

30 czerwca - Myślenice, prowadząca Alina Słowik, kontakt: Fundacja ARTS Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

10 lipca - Sandomierz, prowadząca Anna Winiarska, kontakt: Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

....

Terminy kolejnych warsztatów pojawią się wkrótce! Zapraszamy też na nasz profil na portalu Facebook, gdzie będą pojawiały się informacje o kolejnych warsztatach.

UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST BEZPŁATNY