Wizyta studyjna w spółdzielni socjalnej

| . Opublikowano w Aktualności

b_150_100_16777215_00_images_stories_praca-38.jpgSerdecznie zapraszam Państwa do udziału w wizycie studyjnej, która odbędzie się 19-20 września 2013 roku. To wizyta do spółdzielni socjalnych i organizacji pozarządowych prowadzących działalność gospodarczą. Wśród podmiotów, które odwiedzimy znajdują się m.in. spółdzielnia socjalna prowadząca dom seniora, Stowarzyszenie Flandria zajmujące się opieką domową, rehabilitacją i prowadzeniem sklepów ze sprzętem rehabilitacyjnym oraz fundacja wspierająca szkoły specjalne i prowadząca WTZ. Cały program przesyłam w załączniku, wraz z formularzem zgłoszeniowym. Rekrutacja trwa do 16.09.2013 (poniedziałek), jednak zaznaczam, iż podczas rekrutacji będzie liczyła się m.in. kolejność zgłoszeń.
Wizyta jest dla Państwa ofertą bezpłatną. Jako organizatorzy zapewniamy przejazdy, noclegi oraz pełne wyżywienie uczestnikom.

Informacje znajdują się również na stronie: http://www.owies.org.pl/1,412-ekonomie_spoleczna_sprawdzimy_w_kujawsko-pomorskim

W razie pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Justyna Ocalewicz