Festiwal sielskich atrakcji

Paweł Tucki | . Opublikowano w Aktualności

b_150_100_16777215_00_images_stories_41a._anielskie_smaki._fot._zbigniew_ciela_mae.jpgFestiwal Miejscowości Tematycznych „Miejsca z Duszą” to wydarzenie poświęcone małym społecznościom, które w jednym miejscu i czasie przed szerokim gronem widzów zaprezentować mogą swoją miejscowość. Właśnie trwa rekrutacja miejscowości, które chcą w imprezie uczestniczy.

 

Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do inicjatywy promującej aktywność lokalną oraz działania w obszarze turystyki na terenach wiejskich (takie jak wsie tematyczne czy ekomuzea). 4 lipca 2013 r. we Fromborku odbędzie się Festiwal Miejscowości Tematycznych „Miejsca z Duszą”. Będzie to wydarzenie wpisane w obchody Dni Fromborka, w tym samym czasie nad Zalewem odbywają się regaty, przyciągające wielu turystów. Jest to więc idealna okazja do zaprezentowania dorobku swoich miejscowości, pomysłów, produktów i usług.

Aby móc to zrobić wystarczy zgłosić się do Stowarzyszenie ESWIP, które jest organizatorem Festiwalu.
 Na zgłoszenia przedstawicieli miejscowości z całego województwa czekamy do 28 lipca 2013. Każda zgłoszona miejscowość będzie mogła wystawić swoje stoisko, przeprowadzić warsztaty i przygotować występ na scenie. Jeżeli przy swoim stoisku będą Państwo chcieli zorganizować jakieś warsztaty/zabawy dla gości organizator może zabezpieczyć na ten cel wskazane przez Państwa materiały.
 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (jeżeli do udziału chętne będzie kilka miejscowości położonych blisko siebie organizator jest w stanie zapewnić im dojazd na miejsce festiwalu).

Źródło: ESWIP Elbląg