Konkurs dla aktywnych miejscowości

Paweł Tucki | . Opublikowano w Aktualności

b_150_100_16777215_00_images_stories_zolty_097.jpgW całym województwie mieszkańcy małych miejscowości realizują masę ciekawych i godnych uwagi inicjatyw na rzecz swoich społeczności. Konkurs na „Najaktywniejszą Wieś Warmii i Mazur” jest okazją do wyłonienia i nagrodzenia najlepszych. Do 26 lipca 2013 roku można zgłaszać miejscowości w ramach konkursu, na zwycięzców czeka atrakcyjna nagroda.

4 lipca 2013 r. we Fromborku odbędzie się Festiwal Miejscowości Tematycznych „Miejsca z Duszą”. To lokalne wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania swojego dorobku, pomysłów, produktów i usług. W ramach Festiwalu odbędzie się konkurs na „Najaktywniejszą Wieś Warmii i Mazur”. Jego celem jest promocja najbardziej aktywnej wsi z terenu województwa Warmińsko-Mazurskiego. Konkurs skierowany jest do mieszkańców (grup inicjatywnych) wsi z naszego regionu.
Już teraz zapraszamy wszystkie zainteresowane podmioty do zgłaszania swoich kandydatur. Aby wziąć udział w konkursie niezbędne jest złożenie wniosku oraz czynne uczestnictwo w Festiwalu Miejscowości Tematycznych Warmii i Mazur, który odbędzie się 4 sierpnia br. we Fromborku. 
Dokumenty konkursowe – regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stornie www.eswip.pl oraz www.miejscazdusza.pl.
Na zwycięzców konkursu czekają nagrody – statuetka Miejsca z duszą „Najaktywniejsza Wieś 2013” oraz nagroda rzeczowa o wartości 1500 zł.
Wypełnione zgłoszenia należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 26.07.2013. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 4 sierpnia podczas festiwalu „Miejsca z Duszą”.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu uzyskać można w biurze Stowarzyszenia ESWIP, pod numerem telefonu 55 642 18 81.

Festiwal „Miejsc z Duszą” organizowany jest przez Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Partnerstwo „Miejsca z Duszą. Miejscowości Tematyczne Warmii i Mazur”.

Źródło: ESWIP Elbląg